#koper

Aktualno

ponedeljek, 25. 04. 2022

Robert Prosinečki po porazu v Kopru: Odigrali dobro tekmo, a bili kaznovani zaradi neizkoriščenih priložnosti

Olimpija je po več kot sedmih letih žal spet izgubila na prvoligaškem gostovanju na Bonifiki. Koper je tekmo 32. kroga Prve lige Telemach dobil z 1:0, potem ko je edini…
nedelja, 24. 04. 2022

Olimpija poražena na Bonifiki, tekmo s Koprom odločila enajstmetrovka

Udarnih enajst za tekmo v Kopru: Olimpija tokrat s tremi zadaj, v ekipo se vrača mladi Ratnik

sobota, 23. 04. 2022

V Koper ubiti dve muhi na en mah: Korak proti drugemu mestu in korak stran od četrtega

V časovnem stroju: Ko je Šestan razžalostil 10.000 Koprčanov in nad Olimpijo nehote priklical urok, ki je trajal skoraj tri desetletja

Odštevanje pred naslednjo tekmo: Sedem dejstev pred obračunom s Koprom

Kapetan Elšnik pred Koprom: Povsem osredotočeni na svoj cilj, čeprav je v nogometu možno prav vse

petek, 22. 04. 2022

Pred gostovanjem v Kopru vzpodbudna novica: Mladi branilec Marcel Ratnik spet v polnem pogonu

četrtek, 21. 04. 2022

Že dolgih 2693 dni: V Kopru nadaljevati niz, ki traja več kot sedem let

torek, 19. 04. 2022

Olimpija v nedeljo v Koper, Zmaji bodo na Bonifiki pogrešali Crnomarkovića

nedelja, 27. 02. 2022

Dino Skender po remiju s Koprom: Po svoje lahko žalujemo, hkrati moramo biti veseli

Remi v Stožicah: Ivan Prtajin v 84. minuti poskrbel za delitev točk na tekmi s Koprom

Enajst zmajev za Koper: Po bolezni se vrača Ratnik, prvič v udarni enajsterici Čabraja

Po tretjo zaporedno zmago na domačih tleh: Olimpija v bitki za vrh gosti Koper

sobota, 26. 02. 2022

Dino Skender pred tekmo s Koprom: Želimo si priigrati zmago in ob tem z igro dokazati, da si jo zaslužimo

Zmaji, stopimo skupaj! Vstopnice naprodaj tudi v Stožicah, blagajna se odpre dve uri pred začetkom tekme

petek, 25. 02. 2022

Podprite zmaje, podprite Olimpijo! V nedeljo na sporedu tekma za vrh lestvice, zato … vsi v Stožice!

Tri minute z Almedinom Ziljkićem: Ta je ena najpomembnejših. Zato potrebujemo glasno podporo!

četrtek, 24. 02. 2022

Odštevanje do naslednje tekme Olimpije: Sedem dejstev pred obračunom s Koprom

sreda, 23. 02. 2022

Zmaji, stopimo skupaj! Od srede vstopnice za Koper naprodaj tudi na vseh Petrolih

Marcel Ratnik spet v pogonu: Mladi branilec okreval po bolezni in se vrnil na trening

Tri minute z Mustafo Nukićem: Mislim, da mi je v Sežani uspelo nekaj, kar je skoraj nemogoče

Naša spletna stran uporablja piškotke, da vam lahko ponudi boljšo uporabniško izkušnjo. Z brskanjem po tej spletni strani se strinjate z našo uporabo piškotkov.