VEZIST
Datum rojstva: 09.01.1994 Kraj rojstva: Ljubljana Državljanstvo: Slovensko Pogodba od: 1.06.2019 Pogodba do: 1.6.2022

Čeprav se je v mlajših letih kalil tudi na Ježici in pri Interblocku, se lahko Nik Kapun pohvali, da je bil v članskem nogometu dejansko ves čas zvest Olimpiji. V prvo moštvo se je prebil leta 2013, nato pa v naslednjem desetletju sodeloval pri vseh največjih uspehih ljubljanskega kluba. Z zmaji je bil dvakrat državni prvak, trikrat je osvojil pokal. Vmes je bil vpoklican tudi v člansko reprezentanco Slovenije. Kasneje so ga pestile nadležne težave s poškodbami, ki pa jih je uspešno prebrodil in spet postal pomemben člen Olimpije.

ZADNJE NOVICE #nikkapun