VEZIST
Datum rojstva: 12.03.1999 Kraj rojstva: Ljubljana Državljanstvo: Slovensko Pogodba od: 1.08.2018 Pogodba do: 30.6.2022

Otrok Olimpije je sanje vsakega nogometaša uresničil že v najstniških letih, natančneje poleti 2015, ko mu je uspel prestop v vrste ugledne Fiorentina. V Firencah je ostal tri leta in v tem času v mladinskem pogonu odigral številne zelo dobre tekme. Centralni vezist je kot član Fiorentine odigral kar 91 tekem, nakar se je tudi zaradi osebnih razlogov poleti leta 2018 vrnil nazaj domov. Pri Olimpiji je naredil prve korake na članskem nogometnem odru, a imel hkrati tudi ogromno smole. Kar dvakrat si je težje poškodoval koleno.

PREJŠNJI KLUBI

2015-2018