10. Gorica 33 26

Savić: "To tekmo moramo pozabiti in se osredotočiti na Domžale."

03.05.2021
Vujadin Savić po tekmi z Aluminijem
Zmaji so proti Aluminiju že izvedli popoln preobrat, potem pa so Kidričani v zaključku tekme izkoristili najstrožjo kazen in iztržili točko. Po tekmi z Aluminijem je svoj komentar podal branilec Olimpije, Vujadin Savić.

Savić pravi, da so v drugem polčasu igrali veliko bolje: »Mislim, da je bila prava prvenstvena tekma. Videla se je želja tako pri nas kot pri njih. Dobro smo začeli tekmo, a potem prejeli nesrečen gol iz prekinitve. Poskušali smo se vrniti in si ustvarjali priložnosti, ki pa jih nismo uspeli izkoristiti. V drugem polčasu smo izgledali veliko boljše. Zabili smo dva gola in imeli vse v svojih rokah.«

V zaključku srečanja je sodnik dosodil enajstmetrovko za Aluminij in gostje so uspeli izenačiti: »Na koncu ali je bil ta penal ali ni bil, tekma je končana. Ne bomo se vračali na to, rezultat je bil 2:2. Imamo pet točk prednosti in moramo pozabiti to srečanje ter se osredotočiti na Domžale, da jih premagamo. Potem pa sledi derbi, ki bo za nas tekma sezone.«

O doseženem zadetku pa: »Ko dosežeš gol, a ne zmagaš tekme, nima teže. Iskreno, pri meni. Zadovoljen sem, da sem zabil, ampak najbolj pomembno je, da ekipa zmaguje in da osvojimo prvo mesto.«