Olimpija - Radomlje
10. Radomlje 9 5

Zmajčki končujejo s počitnicami

23.07.2021
Od ponedeljka nekatere mlajše selekcije že na treningu
Zmajčki imajo za sabo nenavadno šolsko leto in nogometno sezono. V drugem delu so končno lahko začeli z normalnim vadbenim procesom in v zaključku sezone odigrali nekaj (mednarodnih) turnirjev in zahtevnih tekem, kjer so s spodbudnimi predstavami in rezultati potrdili dobro delo v posameznih selekcijah in si utrdili samozavest. Zaradi objektivnih razlogov so bili prikrajšani za tekme na ligaškem nivoju, zato sta bili pomembni volja in iznajdljivost naših trenerjev, ki so poskrbeli, da so imeli fantje dovolj priložnosti za pomembna primerjanja z vrstniki drugih klubov.

Prvi mesec šolskih počitnic je (bo) minil kot bi trenil in nadobudni Olimpijini nogometaši bodo kmalu spet na treningu. Uraden začetek priprav na novo tekmovalno sezono je "tempiran" za ponedeljek 26. julija, ko se bodo v Jami že zbrale določene mlajše selekcije. Nekatere ekipe so s kombiniranim treningom že startale, druge pa bodo, sicer še ne z vadbo po posameznih selekcijah, pač pa kombinirano in združeno, začele v ponedeljek. Zmajčki selekcij U12 (letnik 2010) in U13 (2009) bodo s treningi začeli ob 18. uri, selekcija U14 (generacija 2008) pa ob 16h, ko se bodo člani naših najmlajših selekcij konkretneje seznanili s potekom priprav na prihajajočo sezono. Teden dni kasneje, točneje 2. avgusta, bodo z vadbo v Jami začele še preostale mlajše Olimpijine selekcije.