NK OLIMPIJA LJUBLJANA –  OFK BAČKA 2:0 (0:0)

Strelci: Bosić (53'), Bakić (90')

Poreč

Olimpija:
Prvi polčas: Frelih, Andrejašič, Korun, Samardžić, Pavlović, Zeljković, Elšnik, Ostrc, Bosić, Vombergar, Ivanović.
V nadaljevanju še: Vidmar, Boakye, Fink, Sešlar, Šme, Ratnik, Baskera, Kurež, Bakić, Adamec, Petrović.

Bačka: Milojević, Paradjina, Mijatović, Lakić-Pešić, Nedeljković, Pantić, Ratković, Zličić, Eskić, Kaspars, Stojanović
V nadaljevanju še: Pilipović, Trifunović, Pisačić, Njamculović, Žakula, Mihailović

Zmaji so na drugi pripravljalni tekmi ugnali srbskega prvoligaša OFK Bačka. Za zmago z rezultatom 2:0 sta poskrbela Radivoj Bosić in Ognjen Bakić, za katerega je bil to prvi (neuraden) nastop za člansko ekipo.

Zeleno-beli so tekmo dobro začeli in prevzeli pobudo na igrišču. Stiskali so obroč okoli nasprotnikovih vrat, a niso uspeli zatresti mreže, kljub temu, da so imeli nekaj lepih priložnosti. Na drugi strani je bil Frelih večino časa brez dela.

V drugem polčasu so Zmaji še odločneje pritisnili, kar se jim je obrestovalo v 53. minuti, ko so prešli v vodstvo. Vombergar je po podaji Ivanovića dobil skok in žogo podaljšal do Bosića, ki si jo je lepo sprejel in z močnim strelom premagal vratarja. V nadaljevanju so priložnost za igro dobili številni mladi nogometaši. Igra se ni veliko spreminjala in zeleno-beli so še naprej prevladovali ter si ustvarjali priložnosti. Končni izid srečanja je v sodnikovem dodatku po lepi akciji in podaji Baskere dosegel Bakić.